FACETwitter Google plus1.svg teamviewer icon200x200

 tekniktoshiba

Şirketimiz Güneydoğu Anadolu bölgesinde Toshiba Notebook ve Toshiba Tabletlerin tek yetkili servisidir.  


Bunun yanında; teknik servisimizde marka bağımsız olarak masaüstü bilgisayar,All in one bilgisayar ve tüm marka notebookların bakım onarımları yapılmakta olup,bu cihazların yedek parçalarını da hizmetinize sunmaktayız. Bu bakım ve onarım işlemler sırasında cihazınızın tün yedeklemeri yapılıp, cihazın genel bakımı ile ilgili işlemler yapılır ve gerekli kontroller sağlandıktan sonra siz değerli müşterilerimize ürünün hazır bilgisi telefonla bilgi verilir.

Yazıcı ve Fotokopi Cihazları;

Teknik servisimizin bu departmanında işletmenizde veya kişisel kullandığınız her marka yazıcının tamir,bakım,onarım,dolum işlemleri konusunda uzman kadromuzla,cihazın gerekli bakımları yapılır ve son kontol çıktısı alınarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulur. Fotokopi cihazları ile ilgili firmamız; Mitaco marka fotokopi cihazları ile ortak çalışmakta olup Sıfır cihaz temini, Sayfabaşı kiralama hizmeti, bakım,onarım ve toner dolum hizmeti ile firmanıza katkı sağlamaktadır.

Yerinde Servis Uygulamaları;

Teknoraks olarak teknik destek ihtiyacı duyduğunuz anda sizlere bir telefon kadar yakın. Kadromuz akıllı telefon cihazları ile sahada sürekli mobil halde hizmet vermektedir. Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda cep numarasında arayarak veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine mail attığınızda mümkün olan en kısa sürede size destek vermek için yanınızda olacaktır.

 Bakım Anlaşmalı Hizmetlerimiz;

Teknoraks olarak kurumunuzun ihtiyaç duyduğu teknik hizmeti daha hızlı ve düzenli alarak, sizleri diğer firmalardan bir adım öne geçirecek bilişim altyapısına sahip olmak bu konuda sürekli danışmanlık almak isterseniz sizi ayrıcalıklı kılacak Bakım anlaşması yapmaya davet ediyoruz.

 

Çözüm Ortakları

markalar

Bizden Haberler

  • Ticaret Odası ip telefon altyapı çalışması tamamlandı
  • Birleşmiş Milletler Altyapı çalışması başarı ile tamamlandı

Kelime Bulut

Bilgisayar Network Kablosuz IP Telefon IP Santral Wireless PDKS Server Bilgisayar Teknik Servis Toshiba Servis Notebook Windows Microsoft Logo