FACETwitter Google plus1.svg teamviewer icon200x200

Hakkımızda

hakkimizda

Şirketimiz 2006 yılından beri Gaziantep ilinde teknoloji market olarak 8 yıl perakende satış yaparak siz değerli halkımıza hizmet etmiştir. Gelişen teknolojik sistemleri siz değerli iş ortaklarımıza daha profesyonel ve daha kurumsal bir şirket olarak sizlere sunmak hedefi ile 2014 yılında kendi yerini hizmete almış bulunmaktadır.

Yaşanan bu geçişin en büyük destekçisi olan siz değerli iş ortaklarımızla; daha uzun soluklu, daha verimli projeler üreterek Gaziantep ve çevre illerde hizmetlerimize devam etmekteyiz.
Şirket olarak katma değerli işler yapmayı hedefleyip bu çalışmalarımızla siz değerli iş

ortaklarımıza gelişen teknolojiyi firmanıza adapte ederek sizi daha rekabetçi ve büyümeye hazır altyapınızla ileriye taşımak niyetindeyiz. Hali hazırda şirketimiz sizi; LOGO Yazılım konusunda sertifikalı uzmanları, Network konusunda profesyonel elemanları, Kurumsal satış ve ürün tedariğinde tecrübeli ekibiyle, kurumunuzun tüm bilişim ihtiyaçlarınıza tek adres ve tek muhatapla sorunsuz çözebileceğiniz bir deneyim yaşamaya davet ediyor.
HEDEFİMİZ;
Müşteri odaklı çalışarak istikrarlı ve dengeli bir büyümenin neticesinde bölgemizin en iyi bilişim şirketleri arasında olmaktır.

  teknorakslogo

 

 

 

Çözüm Ortakları

markalar

Bizden Haberler

  • Ticaret Odası ip telefon altyapı çalışması tamamlandı
  • Birleşmiş Milletler Altyapı çalışması başarı ile tamamlandı

Kelime Bulut

Bilgisayar Network Kablosuz IP Telefon IP Santral Wireless PDKS Server Bilgisayar Teknik Servis Toshiba Servis Notebook Windows Microsoft Logo