FACETwitter Google plus1.svg teamviewer icon200x200

Alan Adı Tescil Çözümleri

alanadi

Domain: internette sahip olduğunuz web adresinizin ismi. Kişisel veya kurumsal anlamda internet ağında bir kimlik sahibi olmak için alacağınız alan adı kimliğinizin tanınmasında sizlere yardımcı olacak en önemli etkendir.
Domain Tescili Neden Gerekli
Kurumunuzun kimliği ile bütünleşmiş bir alan adını hala tescil etmeyerek, büyük bir risk ile karşı karşıya kalmaktasınız. Alan adınızın hukuki haklarına sahip olarak bilişim suçlarına karışmasını engelleyebilirsiniz bunlarla birlikte hukuki haklarına sahip olduğunuz sizin kimliğinizi ve firmanızı yansıtan domain tescili ile adınızın herhangi bir web alanında kötüye kullanılmasının da önüne geçmiş olursunuz.


Tüm bunların yanında en önemlisi ise haklarına sahip olmadığınız ve müşterileriniz ve sizin alışıla gelmiş isminizi başkasının tescil etmesi ile sahip olduğunuz web adresinizi kaybetmenizdir. Kötü sürprizler ile karşılaşmamak için size en yakın firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Domain’iniz Hangi Özelliklerde Olmalı


Şirketlerin özellikle faaliyet gösterdikleri sektöre göre alacakları isimler, şirketin yapısına ve kurumsalına uygun olmalıdır. Şirketin kurumsalı ve amaçları ile bağdaşmayan bir domain alımında arzu edilen beklentiler karşılanamayacağı gibi bu durum şirketin vizyon ve misyon gibi hedeflerinin ulaşılamamasına ve hatta başarılı bir iş akışının sağlanamamasına sebebiyet verecektir. Tüm bu olumsuz etkenlerden uzaklaşmak ve başarılı bir şirket anlayışı ile sosyal medya ve internet ağında kurumsalınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız, alanında tecrübeli firmalar ile çalışarak kimliğinize uygun domain ismine sahip olabilirsiniz.


İsminiz aynı zamanda arama motorlarında sizleri ilk sayfada çıkarabilecek bir nitelikte olmalıdır. Bulunduğunuz sektöre göre alınan domain isimleri ile kullanıcılara çok daha kolay hitap edebilirsiniz.


Domain tescil işlemlerinin yapılması ve müşterinin kullanımına açılması gibi işlemlerin halledilmesi en uygun tescil fiyatlarına yapılmaktadır.

Çözüm Ortakları

markalar

Bizden Haberler

  • Ticaret Odası ip telefon altyapı çalışması tamamlandı
  • Birleşmiş Milletler Altyapı çalışması başarı ile tamamlandı

Kelime Bulut

Bilgisayar Network Kablosuz IP Telefon IP Santral Wireless PDKS Server Bilgisayar Teknik Servis Toshiba Servis Notebook Windows Microsoft Logo